Inka i Alek – ślub na szybko?

Własna wizja

Czy ślub na szybko jest możliwy? Owszem.  I w dodatku wszystko wyszło pięknie. Młodzi mieli swoją wizję tego dnia nie podążając za znanymi schematami. Nie było tradycyjnego błogosławieństwa, nie było w ogóle oczepin. Co było? Morze miłości i to się czuło.

 

Ogień i woda

Oto Inka i Alek. Ona ogień, on woda, a zakochani w sobie po uszy.  Od decyzji o ślubie do tego dnia minęło zaledwie pół roku, a mimo wszystko zorganizowali go na medal! Wydawałoby się to nieprawdopodobne, a  jednak. Do późnej nocy przygotowywali kwiaty, ozdoby na stół i inne niespodzianki dla gości. Niewiele spali, bo do ostatniej chwili było coś do zrobienia, ale satysfakcja też była, bo wszystko wyszło pięknie.

W tym całym szalonym dniu Inka pilnowała bardzo jednej rzeczy – Pan Młody nie może zobaczyć jej w sukni ślubnej wcześniej niż w kościele! I tak się też stało. Alek zobaczył tego dnia Inkę w bieli dopiero przed ołtarzem.  To był bardzo wzruszający moment. Para jak na filmach nie mogła oderwać od siebie oczu. Tylko pozazdrościć.

 

Plany do kosza

Plener planowałam w zupełnie innym miejscu, aż tydzień przed dzwoni Inka i całkowicie zmienia moje plany. Zdjęcia mają być nad Wisłą i na koniec mają odjeżdżać na rolkach (bo tak często spędzają właśnie czas).

Zadałam tylko jedno pytanie czy są gotowi wstać na wschód słońca? Tak.  A więc sprawa załatwiona. Wschód i zachód słońca to najlepsza i najpiękniejsza pora na zdjęcia zwłaszcza na otwartej przestrzeni.

I jak? Podoba Wam się efekt?

obraczki

ślub_na_szybko

blogoslawienstwo

slub_selfie

slub_na_szybko

makijaz_slubny

makijaz_slubny

przygotowania_do_slubu

makijaz_slubny

portret_panny_młodej

przygotowania_slubne

buty_do_slubu

przygotowania_do_subu

panna_mloda_przygotowania

przed_slubem_rodzina

kościół

portret_panna_mloda

welon_slub

kościół

przed_oltarzem

mlodi_w_kosciele

obrączki

przysęga_małżeńska

przysięga

ołtarz_przysięga

ślub_kościół

po_slubie

zyczenia_slubne

witanie_chlebem_i_sola

witanie_chlebem_i_sola

prezenty_dla_mlodych

pierwszy_taniec

pierszy_taniec

pierwszy_taniec

wesele_zabawa

taniec_weselny

wesele_para_mloda

para_mloda_pocaluek

taniec_wesele

taniec_wesele

zabawa_weselna

tańce_weselne

zabawa_weselna

zabawa_wesena

tort_weselny

tort_wesleny

Plener nad Wisłą musiał koniecznie powstać o wschodzie słońca. Młodzi bez marudzenia stawili się na czas. Ba, muszę przyznać uczciwie, że to  to ja się ciut spóźniłam ale zdążyliśmy.  Nie jest łatwo tak wcześnie zerwać się z łóżka ale zapewniam, że warto.  mam nadzieję, że zdjęcia Was do tego przekonają.

pener_slubny

plener_slubny_las

plener_slubny

plener_slubny_Wisla

plener_Wisla

plener_slubny_plaza

pleer_slubny_plaza

slub_wisla

plaza_slub

plener_plaza

plener_slubny_wisla

plaza_mlodzi

pocałunek_para_młoda

plener_slubny

plener_nad_wisłą

szalony_plener_slubny

, , ,

Leave a comment

Your email address will not be published.Field is required

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>