Oferta biznesowa

fotografia_biznesowa

 

Czy Państwa firma szuka fotografa biznesowego?

Cieszę się, że moje zdjęcia zwróciły uwagę.  Jeżeli myślicie Państwo o zorganizowaniu w firmie tego typu sesji to mam nadzieję ta strona przekona do wyboru mojej osoby.

Bardzo lubię fotografować ludzi. Ogromnie mnie cieszy pokazywanie ich od tej najlepszej strony. Portret to jedna z moich ulubionych dziedzin fotografii dlatego bardzo lubię wykonywać właśnie sesje biznesowe. Staram się aby zdjęcia każdego były wyjątkowe, a osoba na nich pokazana jak najkorzystniej.

Współpraca

Na co dzień współpracuję z firmami takimi jak Jeronimo Martins, innogy,  PZU,  PGNiG Termika, ITWIZ i wiele innych.  Wykonuję tam sesje biznesowe oraz eventowe.

Jak wygląda sesja biznesowa?

Na potrzeby takiej sesji wykonuję ją sama bądź w duecie z makijażystką, która odpowiednią przygotowuje pracowników do zdjęć.

Sesja taka przebiega bardzo sprawnie,  niewiele dłużej, a portretowanym daje pewność, że ich wygląd będzie perfekcyjny.

Cena takiej sesji ustalana jest indywidualnie w zależności od liczby portretowanych osób oraz wyboru opcji z makijażem lub bez.

Niezależnie od tego każde z wybranych zdjęć poddane jest szczegółowej obróbce i retuszowi.

Jak zacząć?

Na początku zapraszam do kontaktu. Ustalimy jakie zdjęcia są Państwu potrzebne, jakie tło będzie najlepsze i dobierzemy odpowiedni plan działania.

 

oferta_binesowa