Oferta ślubna

zdjęcia ślubne

Witam serdecznie na mojej stronie.

Nazywam się Ida. Zajmuję się fotografią ślubną, ale nie tylko. Jednak teraz skupię się właśnie na niej.

Fotografia ślubna to pamiątka dla młodej pary, to zapis historii rodzinnej, to chwile zatrzymane w odpowiednim kadrze.  Dlatego istotne jest, aby Wasz fotograf miał świadomość wagi swojego zadania.

Moja praca zaczyna się już na długo przed ceremonią

Spotykamy się i rozmawiamy o tym jakie są Wasze oczekiwania. Poznajemy się, co pomaga potem rozluźnić się trochę  przed obiektywem oraz ustalić wstępnie niektóre szczegóły, czy odpowiedzieć na nurtujące pytania.

Podpytuję już wtedy trochę o plener. Szalony czy klasyczny, czy wybieramy klimat miejski, czy przyrodę, a może macie swoje ulubione miejsce z którym wiążą się wspomnienia? Możecie też zdać się na mnie całkowicie i nie zaprzątać sobie tym głowy. Plener to moja ulubiona część zdjęć ślubnych dlatego też gdziekolwiek się znajdziemy postaram się by był niezapomniany i romantyczny, by był piękną pamiątką dla Was. Nie musi to być niesamowicie oryginalne miejsce. Wszystko jest kwestią odpowiedniego uchwycenia w kadrze, a najważniejsze są wasze emocje i uczucia, które próbuję oddać na zdjęciach.

zdjęcia ślubne

Doświadczenie reportera

Ogromnie lubię fotografować ludzi a szlify reporterskie zdobywałam w jednej z większych agencji prasowych w Warszawie, co pomaga mi uwiecznić Dzień Ślubu nie pomijając żadnego momentu, gdyż refleks reportera mam we krwi. 😉 Praca w studiu z gwiazdami za to nauczyła mnie zwracać uwagę na detale, emocje na twarzach.

Radość i pasja

Fotografia jest dla mnie wielką pasją i czerpię z niej wiele radości, co przekłada się na moją pracę. Towarzyszę Wam przez cały dzień, staram się opowiedzieć Waszą historię uwieczniając piękne chwile i momenty wzruszenia zatrzymane w kadrze, a później przygotowując prezentację foto z podkładem muzycznym. Często pary chętniej oglądają ją niż film z wesela, gdyż w przyjemny i zwarty sposób pokazuje całe wydarzenie, a muzyka podkreśla emocje.

 

zdjęcia ślubne

Gdzie jestem i skąd jestem?

Na co dzień pracuję w Warszawie. Często pojawiam się też w Łodzi (skąd pochodzę) i Opocznie ale zdarza mi się też fotografować i w innych miejscach.

Dlaczego ja?

Jeśli szukacie fotografa, który uwieczni piękno Waszego dnia ślubu, rozluźni Was gdy przyjdzie dzień pleneru oraz zaoferuje oryginalność kobiecego spojrzenia, zapraszam do zapoznania się z moimi zdjęciami i kontaktu. Zapraszam również na mojego bloga, gdzie dzielę się poradami odnoście przygotowania się do sesji albo po prostu ładnymi zdjęciami. 😉

para_młoda_plener