Witam

Nazywam się Ida Podsiebierska.

Cieszę się, że moje zdjęcia zwróciły Waszą uwagę.

Pochodzę z Łodzi, ale obecnie mieszkam w Warszawie gdzie współpracuję od lat z jedną z większych agencji prasowych. Tu zdobywałam szlify w fotografii studyjnej i reportażowej.

Moja praca to zdecydowanie też i moja pasja. Przede wszystkim lubię fotografować ludzi. Ogromnie mnie cieszy pokazywanie ich od tej najlepszej strony. Staram się aby zdjęcia każdego były wyjątkowe. Chcę pokazać piękno i radość fotografowanych postaci oraz podkreślić ich osobowość.

Moimi ulubionymi modelami są moi dwaj synowie, którym uwielbiam robić zdjęcia. Są tak ruchliwi, że uchwycenie ich w obiektywie jest nie lada sztuką.

Wykonuję sesje ślubne, rodzinne, dziecięce, biznesowe managmentu i pracowników oraz reportaże okolicznościowe. Do moich klientów należą m.in. PZU, innogy Polska, Jeronimo Martins, PGNiG Termika oraz różne firmy kosmetyczne.

Często też wykonuję sesje biznesowe na potrzeby prywatne.

Coś poważnego dzieje się w Waszym życiu? Chętnie się podejmę udokumentowania tego. Będę ogromnie zaszczycona mogąc robić Wam zdjęcia.

Z częścią osób spotykałam się przy różnych okazjach. Cieszę się, że ufacie mi i chcecie się dzielić ważnymi momentami ze swojego życia. A tych, których nie miałam okazji spotkać na wspólnej sesji, serdecznie zapraszam.

Do zobaczenia,  mam nadzieję,  już niebawem!