Pomysł na sesję fotograficzną

 Co nam potrzeba?

Czy do zdjęć rodzinnych lub zdjęć naszych pociech trzeba ubrać się galowo i czekać na specjalną okazję? Nie. Każde wydarzenie w naszym życiu może być taką okazją. Liczy się pomysł. I dzisiaj post o pomysłach na sesje. Może to być spacer po parku lub wizyta w zoo, czy zabawa maluchów w ich codziennym otoczeniu. Tematem może być nawet pierwsza wizyta u fryzjera czy wspólne lody na placu zabaw. Tu kilka zdjęć z takiej sesji. Lubię zatrzymać chwilę w obiektywie. Naturalne sytuacje są bezcenne.

chłopiec_fryzjerka
fryzura_maluch
chopiec_fryzura
chłopiec_fryura

chłopiec_fryzjer

Miejsce

   A jeśli wybieramy park to jaki? Nie musi być duży. Nie potrzebne nam też jakieś niesamowicie oryginalne miejsce, ponieważ tło jest jak sama nazwa wskazuje tylko tłem. To Wy jesteście najważniejsi, Wasze relacje i dobra zabawa.
Wystarczy kilka ładnych drzew lub kawałek jeziorka. A może spacer rodzeństwa po lesie? Tak to jest też świetny pomysł! Naturalne sytuacje są na prawdę najfajniejsze i nie krępują dzieci. Nie muszą niczego ani nikogo udawać. I znów posłużę się przykładem – zwykły spacer po lesie. Bez przygotowań, gadżetów i stresu.

bracia_spacer_las
dziecko_las
bracia_spcer_las

 

Nie przejmujmy się, że sto innych osób mogło tam się fotografować. Każda z tych osób jest inna i każdej zdjęcia będą inne. Pogoda, pora dnia, pora roku i sami Wy. Zdjęcia będą takie jak Wy lub Wasze pociechy. Może szalone, może spokojne?

chłopiec_spacer_las
mama_syn_całus

Być sobą

W co uzbroić się więc do sesji? Przede wszystkim dobry humor. Nie udawajmy nikogo, nie przebierajmy się za kogoś kim nie jesteśmy. Nie musicie na każdym zdjęciu patrzeć się w obiektyw.

A pomysły? Otaczają nas dookoła.

, , , , ,

Leave a comment

Your email address will not be published.Field is required

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>