Niesztampowe zdjęcia biznesowe

Czy zdjęcia biznesowe muszą być nudne?

Bardzo lubię robić, zdjęcia biznesowe. Często zdarza się spotkać w Internecie mało udane sesje tego typu. Nierzadko bywają po prostu nudne. A właśnie.  Czy muszą takie być? Ależ nie. Coraz częściej słyszy się o odejściu od standardowych sesji „pod krawatem”.

Lifestylowo

W nasze życie wkraczają gazety modowe,  lifestylowe, powstaje też dużo zawodów, w których aż tak oficjalne zdjęcia nie są potrzebne. Casualowy strój też w zupełności wystarcza. Dlatego sesje biznesowe też coraz częściej nie wyglądają już sztywno jak kiedyś. Są coraz ciekawsze i ogląda się je z zaciekawieniem.

businesswoman

Laptop i kubek kawy

Z Pauliną spotkałam się na kawkę w jednej z mokotowskich kawiarni. Potrzebowała sesji biznesowej, ale miało to być coś lekkiego, swobodnego, nie za sztywnego. Co do wyboru miejsca zdała się całkowicie na mnie i bardzo się z tego  cieszę, bo od razu miałam wizję jak te zdjęcia mają wyglądać.

Wypiłyśmy po kawie, ja oczywiście pochłonęłam szarlotkę (mam do nich słabość) i wzięłyśmy się do pracy.

Mimo końcówki grudnia pogoda nas rozpieściła. To był na prawdę ciepły dzień więc pokusiłyśmy się nawet o zdjęcia na dworze.

businesswoman

businesswoman

businesswoman

sesja wizerunkowa

Efekt

Jak widać powstał lekki przyjemny materiał, który będzie aktualny przez dłuższy czas. No chyba, że nasza modelka przefarbuje włosy.

Paulina jest osobą ciepłą, kontaktową i w dodatku piękną kobietą więc koniecznie chciałam oddać to wszystko na moich zdjęciach.

Zapraszam do oglądania!

sesja wizerunkowa

 

sesja wizerunkowa

sesja wizerunkowa

sesja wizerunkowa

sesja biznesowa

sesja kobieca

 

, , ,

Leave a comment

Your email address will not be published.Field is required

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>