Sesja maluszka blisko domu

Oto spotkanie z uroczym maluchem

Flora – bo tak oryginalnie ma na imię nasza bohaterka – to przemiła roześmiana dziewczynka.

Z uwagi na to, że niedawno przyszła na świat rodzice nie chcieli się za bardzo oddalać od domu. Wiemy jak wygląda wczesny etap – karmienie, pieluszka, sen, karmienie, pieluszka, sen itd. Ale to nie problem. Ładne zdjęcia można zrobić wszędzie przy odrobinie wyobraźni.

 

bobas
noworodek

Blisko i wygodnie

Czy da się przeprowadzić sesję z maluchem w miarę sprawnie i komfortowo? Oczywiście, że tak. Rozwiązaniem jest znajoma okolica.

Nie trzeba jechać gdzieś daleko by zrobić ładne zdjęcia.

W tym wypadku umówiliśmy w najbliższym parku koło Flory tak by rodzice mogli spokojnie na piechotkę z wózeczkiem sobie przyjść i zrobić zwyczajową rundkę wokół.

 

Na luzie

Rodzice dziewczynki byli bardzo weseli i spokojni co się tak udzieliło naszemu małemu bobo, ze sesja przebiegła bez żadnych problemów.

Zrelaksowany maluszek i ich rodzice tak dobrze się bawili, a ja wraz z nimi, że nim się obejrzeliśmy było już po wszystkim.

Zapraszam zatem do obejrzenia efektów.

rodzinne zdjęcia

sesja rodzinna
rodzina park
mama i córka
tata i córka
sesja noworodka
rodzinna sesja warszawa
sesja rodzinna w parku

, ,

Leave a comment

Your email address will not be published.Field is required

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>